
Плуг оборотний 4-х корпусний 3+1 BOMET
350 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001369
+380 (68) 464-62-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плуги оборотні серії U064 чудово виправдовують себе в середніх і великих господарствах. Призначені для проведення середнього і глибокої оранки на плоских, похилих і горбистих полях для всіх типів грунту. Можуть використовуватися на полях без попередньої обробки, а також на полях після проведення лущення. Відстань між корпусами (90 см) і зазор під рамою (78 см) дозволяють вільно працювати на полях з рослинними залишками.
Конструктивні особливості та переваги -Для цих моделей передбачена можливість установки додаткового корпусу - Агрегат обладнань захистом від каменів у вигляді зрізного болта, який забезпечує тривалий термін служби плуга. - Для цих моделей передбачена можливість установки додаткового корпусу. - Кожен корпус може бути обладнань передплужником або дисковим ножем діаметром 41 див. - Ширина оранки можна регулювати із кроком для трьох позицій, легко регулювання здійснюється шляхом відповідної регулювання регулювального гвинта на кожному сідлі корпусу на рамі плуга.
|
Доставка по всій Україні |
Гарантійне та післягарантійне обслуговування |
|
Оплата після отримання |
При покупці 2-х та більше од. техніки - знижка |
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
- Швидка та недорога доставка по всій Україні (власною доставкою VINAVI або Новою Поштою)
- Гарантійне (1 рік) та післягарантійне обслуговування (є всі запчастини в наявності)
- Оплата при отриманні
- При купівлі кількох одиниць техніки діє знижка
Нас обирають справжні господарі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина обробки | до 35 см |
| Висота під рамою | 78 см |
| Вага | 1090 кг |
| Відстань між корпусами | 90 см |
| Ширина захоплення | 180 см |
| Потреба в потужності трактора | 55-130 л. с. |
| Профіль головної рами, см | 12x12 |
- Ціна: 350 000 ₴








