
Плуг оборотний 4-х корпусний Плуг оборотный 4-х корпусный 3+1 BOMET
350 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 001369
+380 (68) 464-62-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плуги оборотні серії U064 прекрасно виправдовують себе в середніх і великих господарствах. Призначені для проведення середнього і глибокої оранки на плоских, похилих і горбистих полях для всіх типів грунту. Можуть використовуватися на полях без попередньої обробки, а також на полях після проведення лущення. Відстань між корпусами (90 см) і зазор під рамою (78 см) дозволяють вільно працювати на полях з рослинними залишками.
Конструктивні особливості та переваги -Для цих моделей передбачена можливість установки додаткового корпусу - Агрегат оснащений захистом від каменів у вигляді зрізного болта, який забезпечує тривалий термін служби плуга. - Для цих моделей передбачена можливість установки додаткового корпусу. - Кожен корпус може бути оснащений предплужником або дисковим ножем діаметром 41 см. - Ширина оранки можна регулювати із кроком для трьох позицій, регулювання легко здійснюється шляхом відповідної регулювання регулювального гвинта на кожному сідлі корпусу на рамі плуга.
|
Доставка по всій Україні |
Гарантійне та післягарантійне обслуговування |
|
Оплата після отримання |
При покупці 2-х та більше од. техники - скидка |
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ:
- Быстрая и недорогая доставка по всей Украине (собственным транспортом VINAVI или Новой Почтой)
- Гарантийное (1 год) и послегарантийное обслуживание (есть все запчасти в наличии)
- Оплата при получении
- При покупке нескольких единиц техники действует скидка
Нас выбирают настоящие хозяева
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина обработки | до 35 см |
| Высота под рамой | 78 см |
| Вес | 1090 кг |
| Расстояние между корпусами | 90 см |
| Ширина захватa | 180 см |
| Потребность в мощности трактора | 55-130 л.с. |
| Профиль главной рамы, см | 12x12 |
- Цена: 350 000 ₴








