
Плуг 2х30 навесной двухкорпусный (высокая стойка 68 см)
21 500 ₴
- В наличии
- Код: 001002
+380 (68) 464-62-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПЕРЕВАГИ ПЛУГА:
- Гвинтовий механізм регулювання ширини захвату першого корпусу.
- Опорне колесо з двовекторним регулюванням дозволяє налаштовувати глибину та нахил обробітку.
- Рама посилена сталевими наварними куточками для підвищеної міцності.
- Високоякісні матеріали гарантують стійкість до зношування та тривалу експлуатацію.
- Антикорозійне порошкове фарбування продовжує термін служби без додаткового підфарбування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛУГА:
- Плуг на високій стійці - 68 см
- Триточкова навіска; пальці 28 мм.
- Рама: 100х60х4 мм
- Діаметр колеса: 50 см
- Вага: 115 кг
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Леміш міцний, подовжений, з посиленим долотом.
- Відвал добре завернутий для рівномірного переміщення ґрунту та закриття залишків рослинності.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
- Швидка та недорога доставка по всій Україні (власною доставкою VINAVI або Новою Поштою)
- Гарантійне (1 рік) та післягарантійне обслуговування (є всі запчастини в наявності)
- Оплата при отриманні
- При купівлі кількох одиниць техніки діє знижка
Нас обирають справжні господарі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина обработки | 250 мм |
| Ширина захвата | 600 мм |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина захвата корпуса (см) | 30 |
| Общая ширина захвата (см) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 135 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип товару | Плуг навесной двухкорпусной на минитрактор Bomet 2х30 см высокая стойка |
- Цена: 21 500 ₴







