
Плуг 2 по 25 см з кутозміном двокорпусний (висока стійка 55 см, посилена рама 100)
19 000 ₴
- В наличии
- Код: 000735
+380 (68) 464-62-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
⚠️ УВАГА! Деякі продавці видають плуг 2×20 за 2×25.
Не дайте себе обдурити — справжній плуг 2×25 важить 160 кг та має посилену раму!
Перевіряйте характеристики перед покупкою!
Плуг 2×20 см з посиленою рамою та великим колесом — надійний і витривалий агрегат, створений для роботи на різних типах ґрунтів та у будь-яких господарствах.
ПЕРЕВАГИ ПЛУГА:
- Гвинтовий механізм для регулювання ширини захвату
- Опорне колесо з двовекторним налаштуванням
- Рама посилена сталевими навареними кутниками.
- Використання якісних матеріалів
- Порошкове антикорозійне фарбування
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛУГА:
- Плуг на високій стійці - 55 см
- Триточкова навіска; пальці 22 або 28 мм. (прописуйте у коментарі до замовлення)
- Рама: 100х60х4 мм
- Діаметр колеса: 50 см
- Вага: 160 кг
Можливий вибір більш посиленої рами. - Леміш міцний, подовжений, з посиленим долотом.
- Відвал із добре завернутою формою для рівномірного переміщення ґрунту та закриття рослинних решток.
- Присутній отвір для кріплення дискового ножа.
- Рама обладнана кріпленнями для борін.
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС:
- Найнижчі ціни на ринку.
- Швидка та недорога доставка по Україні (власною доставкою VINAVI або Новою Поштою).
- Гарантійне та післягарантійне обслуговування — 1 рік.
- Оплата при отриманні.
- Знижки при купівлі кількох одиниць техніки.
- В наявності всі запчастини для техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина обработки | 350 мм |
| Ширина захвата | 500 мм |
| Потребность в мощности трактора | 22 л.с. |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина захвата корпуса (см) | 25 |
| Общая ширина захвата (см) | 50 |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 135 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип товару | Плуг лемешный навесной двухкорпусный для минитракторов и трактора Т-25 HTZ 2-25 см |
- Цена: 19 000 ₴






