
Плуг навесной двухкорпусный 2-35 см
26 500 ₴
- В наличии
- Код: 001257
+380 (68) 464-62-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПЕРЕВАГИ ПЛУГА:
- Гвинтовий механізм регулювання ширини захвату першого корпусу.
- Опорне колесо з двовекторним регулюванням дозволяє налаштовувати глибину та нахил обробітку.
- Рама посилена сталевими наварними куточками для підвищеної міцності.
- Високоякісні матеріали гарантують стійкість до зношування та тривалу експлуатацію.
- Антикорозійне порошкове фарбування продовжує термін служби без додаткового підфарбування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛУГА:
- Плуг на високій стійці - 68 см
- Триточкова навіска; пальці 28 мм.
- Рама: 120х60х4 мм
- Діаметр колеса: 50 см
- Вага: 255 кг
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Леміш міцний, подовжений, з посиленим долотом.
- Відвал добре завернутий для рівномірного переміщення ґрунту та закриття залишків рослинності.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
- Швидка та недорога доставка по всій Україні (власною доставкою VINAVI або Новою Поштою)
- Гарантійне (1 рік) та післягарантійне обслуговування (є всі запчастини в наявності)
- Оплата при отриманні
- При купівлі кількох одиниць техніки діє знижка
Нас обирають справжні господарі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина обработки | 350 мм |
| Ширина захвата | 350 мм |
| Потребность в мощности трактора | 24 л.с. |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина захвата корпуса (см) | 35 |
| Общая ширина захвата (см) | 70 |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип товару | Прицепной плуг навесной для минитрактора 2-х корпусной Bomet польский 2-35 см |
- Цена: 26 500 ₴





