
Плуг 2 по 20 см двокорпусний навісний (висока стійка 52 см)
12 200 ₴
- В наличии
- Код: 003355
+380 (68) 464-62-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плуг 2×20 см — потужний та витривалий інструмент, адаптований під будь-який тип ґрунту та господарства. Він забезпечує стабільний урожай та високу ефективність обробітку землі.
ПЕРЕВАГИ ПЛУГА:
- Гвинтовий механізм регулювання ширини захвату першого корпусу.
- Регулювання глибини обробітку за допомогою опорного колеса з двовекторним налаштуванням (глибина та нахил).
- Посилена рама зі сталевими наварними куточками.
- Високоякісні матеріали забезпечують стійкість до зношування та тривалу експлуатацію.
- Антикорозійне порошкове фарбування рами продовжує термін служби без додаткового підфарбування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛУГА:
- Плуг на високій стійці - 52 см
- Триточкова навіска; пальці 22 або 28 мм. (прописуйте у коментарі до замовлення)
- Рама: 80х40х3 мм
- Діаметр колеса: 30 см
Можливий вибір більш посиленої рами. - Леміш міцний, подовжений, з посиленим долотом.
- Відвал із добре завернутою формою для рівномірного переміщення ґрунту та закриття рослинних решток.
- Присутній отвір для кріплення дискового ножа.
- Рама обладнана кріпленнями для борін.
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС:
- Найнижчі ціни на ринку.
- Швидка та недорога доставка по Україні (власною доставкою VINAVI або Новою Поштою).
- Гарантійне та післягарантійне обслуговування — 1 рік.
- Оплата при отриманні.
- Знижки при купівлі кількох одиниць техніки.
- В наявності всі запчастини для техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина обработки | 350 мм |
| Ширина захвата | 200 мм |
| Потребность в мощности трактора | 24 л.с. |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина захвата корпуса (см) | 20 |
| Общая ширина захвата (см) | 40 |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 125 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип товару | Польский навесной двухкорпусный Bomet на минитрактор 2-20 см. Высокая стойка |
- Цена: 12 200 ₴








